Türk Lirasının Değerli Olduğu Ülkeler

Yurt dışı seyahatlerinizde döviz kurları son derece önem taşırken, Türk Lirasının değerli olduğu ülkelere seyahat etmeye ne dersiniz. Türk Lirasının değerli olduğu ülkelere gelin beraber göz atalım.

Ukrayna

Ukrayna

Paramızın değerli olduğu ülkelerden biri olan Ukrayna’dadolu dolu bir tatil geçirmek için tek yapmanız gereken uçak biletinizi almak. Ortalamaolarak ülkemizin parası Ukrayna parasının 3 katı daha değerlidir. 

Arjantin

Arjantin

Güney Amerika’da yer alan Arjantin,  Türk Parasının değerli olduğu ülkelerdenbirisidir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kültürel yapısıyla da dikkat çekenbu ülke samba ve tango festivalleriyle de ünlüdür. Buenos Aires’e THY direk uçuşlarıylada seyahat edebileceğiniz gibi ucuz uçak biletinizi de ucuzauc.com mobiluygulaması üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Tayland

Tayland

Tropikal iklimi ve adalarıyla dikkat çeken fazla bir bütçeayırmadan maviliklerin tadını çıkarabileceğiniz bu ülke de Türk Lirasınındeğerli olduğu ülkelerden birisidir. Eğlenceli aktivitelerinin yanı sıra ThaiMasajı merkezi olan Tayland’da keyifli bir tatil için Bankok öneririz.  

ucuza tatil ucuzauc türk lirasının değeri türk lirasının değerli olduğu ülkeler türk lirası değeri